فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی

شما یک ویترین ۲۴ ساعته و بدون محدودیت مکانی خواهید داشت .  مردم اولین جایی که به دنبال خرید محصول میگردند، بر روی اینترنت است . عدم حضور شما در صورت حضور سایر رقبا در این عرصه ، یعنی از دست دادن مشتریان وب سایت برای مشتریان ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته آماده ارائه خدمات می باشد .

تعریف کالا

امکان تعریف بی نهایت محصول بصورت ساده یا متغیر ، دسته بندی و برچسب گذاری محصولات جهت ایجاد مسیرهای دسترسی آسان ، بارگذاری تصویر شاخص، گالری تصاویر، اطلاعات جانبی محصول، مشخصات فنی و ....

مقایسه کالا

جستجو در محصولات براساس نام و دسته بندی های تعریف شده ، مقایسه کالاها از نظر خصوصیات و ویژگی های مشخص شده برای هر یک از محصولات . 

مدیریت قدرتمند

قابلیت مدیریت و تعریف کوپن های تخفیف مانند درصد تخفیف، میزان تخفیف، ارسال رایگان در شرایطی مانند حداقل میزان خرید مشتری، بازه های زمانی مشخص و مناسبت ها، دسته بندی خاصی از محصولات و یا کدهای عمومی همراه با ایجاد محدودیت استفاده ، تعداد ، کاربران ، تاریخ و…

درگاه پرداخت

درگاه پرداخت اینترنتی همزمان چندین بانک سازگار با کارت های شتاب ، دریافت اینماد توسط شرکت و دریافت درگاه بانک مستقیم و زرین پال

مدیریت حمل و نقل

مدیریت روش های حمل و نقل محصولات ، امکان تغییر قیمت با توجه به وزن کالا ، نوع حمل و نقل و مصافت 

محصولات مرتبط

نمایش محصولات مرتبط بصورت اتوماتیک یا با انتخاب مدیر . نمایش محصولات تکمیلی در پروسه خرید محصول، بعنوان مثال هنگام خرید یک لباس ورزشی محصولات دیگر مانند کفش و جوراب مناسب آن پیشنهاد میگردد.

نمونه کارهای فروشگاه اینترنتی

پیشگامان افق

پیشگامان افق با بکارگیری جدیدترین فناوری ها و  راهکارها در زمینه بهینه سازی وب سایت، افزایش ترافیک سایت و ارتقاء رتبه بندی در موتورهای جستجو همواره در این صنعت جزو برترین ها بوده است . 
همواره با ارائه مشاوره و خدمات متنوع در زمینه بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی و فروش از طریق اینترنت به بهبود وضعیت کسب و کار شرکت ها و اشخاص در تمامی زمینه ها نموده و حضور فعال در انجام پروژه ها در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای کاربردی تحت وب داشته است . 

آخرین مطالب

اطلاعات تماس

آدرس : تهران بزرگراه رسالت ، نرسیده به مجیدیه شمالی ، نبش خیابان حسینی ، پلاک 1107  واحد 10
شماره تماس : 
02122535167
ایمیل : 
    web mobile  

نقشه شرکت

© 2022 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد پیشگامان افق محفوظ می باشد OFOGHIT