• +982122535167

  • ofogh@ofoghit.com

  • رسالت شرق ، کوچه حسینی ، پ 1152

اگر تا به امروز گذرتان به سرچ گوگل افتاده باشد حتما چیزی را داخل کادر معجزه گر گوگل سرچ کرده اید.نتایجی که گوگل به شما نشان میدهد طبق تصویر مجاور تبلیغات گوگل Ad و سپس نتایج سئو ارگانیک و مجدد تبلیغات گوگل میباشد . این نوع نتایجی که گوگل با الویت بیشتری نسبت به سئو ارگانیک به شما نمایش میدهد را گوگل ادوردز یا همان تبلیغات گوگل میگویند که بازخورد بسیار بالاتری نسبت به نتایج پایینتر این تبلیغات خواهند داشت . از این رو گوگل با دریافت مبالغ ناچیزی وب سایت شما را در لیست نتایج تبلیغات خود نمایش میدهد . در مورد تبلیغات گوگل باید به شما بگوییم که ” پر بازده ترین و کم هزینه ترین روش برای معرفی محصولات و خدمات شما در سراسر جهان ” هم اکنون در دسترس میباشد.

این روزها با توجه به رشد همه جانبه همه مشاغل در همه جای دنیا رقابت در زمینه سئو کلمات کلیدی مورد نظر کمی سخت و زمانبر شده است (زمانید در حدود 3 تا 6 ماه ) و با توجه به افزایش هزینه های سئو سایت جای بسی تامل است که کدامیک از روشهای تبلیغات گوگل و یا سئو را میبایست برای افزایش فروش خود انتخاب کنید .

تیم فناوران وب تکیران با توجه به تجربه چندین ساله خود در بخش سئو و مارکتنیگ اینترنتی این مورد را به تضمین 100 درصدی به شما اعلام میکند که تبلیغات گوگل در گوتاه مدت و سریعتر از سئو سایت فروش شما را افزایش میدهد . اما این نکته را هم به یاد داشته باشید که سئو سایت و تبلیغات گوگل میتوانند به صورت موازی دنبال شوند و بروی همدیگر تاثیر مثبت داشته باشند .

با توجه به اینکه نتایج سئو ارگانیک گوگل پس از تبلیغات نمایش داده میشوند و با توجه به افزایش جایگاه های ادوردز گوگل به 4 عدد اولین نتیجه سئو ارگانیک از شماره 5 شروع میشود که شاید در زمان انتشار تبلیغات گوگل کلیک خور بالایی نداشته باشد و نتیجه دلخواه را به شما ندهد .