طراحی وب سایت در تهران

شرکت های طراحی وب سایت بسیاری در تهران وجود دارد . شرکت طراحی وب سایت پیشگامان افق نیز در تهران واقع شده که از سال 1389 فعالیت خود را بصورت رسمی در تهران آغاز کرده است . با توجه به اینکه اکثر شرکت های طراحی وب سایت و برنامه نویسی در تهران هستند و این امر سبب به وجود آمدن بازار رقابتی بین تمامی شرکتهای طراح وب سایت گردیده است و همه شرکت های طراحی وب در تهران در تلاش هستند در این بازار رقابتی علاوه بر حفظ مشتریان فعلی به مشتریان خود بیافزایند .

طراحی وب سایت
طراحی وب سایت

سالهای گذشته شرکتهای طراحی وب سایت در تهران به دلایل متعددی افزایش یافته است اما به دلایل زیادی از جمله عدم برآورده کردن خواسته های مشتریان از هر نظر چه دانش طراحی وب سایت یا طراحی دقیق و اصولی وب سایت و به دلیل رقابت فشرده در طراحی وب سایت از عرصه کنار رفته اند . با توجه به اینکه در هر شغلی شرکتهای بزرگ همواره جوانب این مسائل و افت خیزهای کاری را در نظر می گیرند و به این امر واقف هستند که برخی شرکتهای غیر تخصصی و نوظهور برای خراب کردن بازار رقابتی می باشد. در حرفه طراحی وب سایت یا برنامه نویسی نیز شاهد ظهور طراحان وب سایت با برنامه نویسانی بودیم که با قیمت های بسیار کمتر از عرف یک وب سایت و … کار را شروع کرده اند اما به دلیل دانش کم و یا استفاده از نرم افزارهای غیر استاندارد به مشکلات عدیده ای برخورد کرده اند و ناچار به ترک این کار شده اند . به دلایل متعددی تکرار زیاد خروج دوستان به اصلاح طراح وب سایت سبب بد جلوه داده شدن و …. طراحان و برنامه نویسانی شده که با صداقت کاری و دانش تخصصی طراحی و برنامه نویسی فعالیت می کنند .

طراحی وب سایت
طراحی وب سایت

مشتریان زیادی در  تهران داشتیم که به دلایلی از مجموعه ما خارج شده اند اما بعد از چندین بار بررسی و مشکلات عدیده ای که دیگر طراحان وب سایت برای آنها ایجاد کرده اند دوباره به ما مراجعه نموده اند . شرکت پیشگامان افق در سالها فعالیت کاری خود در تهران همواره ارائه راهکارهای جدید و راهنمایی جهت کمک به مشتریان طراحی وب سایت پیشقدم بوده. با توجه به اینکه مشاوران و کارشناسان طراحی وب سایت در تهران بصورت حضوری و رایگان به تمام درخواست کنندگان خدمات مشاوره ارائه می نمایند و همیشه مذاکرات را با هدف و دید شروع همکاری با یک مشتری و شراکت کاری آغاز می کنند .

گروه طراحی وب سایت افق مشتریان خود را شریک کاری و همکارانی می داند که ما را در رسیدن به اهداف عالی یاری و مساعدت می کنند . در بخش مشاوره طراحی وب سایت بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت .

طراحی وب سایت
طراحی وب سایت

از جمله شرکت هایی که در تهران انجام پروژه طراحی و برنامه نویسی وب سایت را به شرکت افق سپرده اند شرکت سروینا می باشد که سالهای متمادی است که شرکت سروینا این افتخار را به مجموعه افق داده است که تمام خدمات IT (طراحی ، برنامه نویسی ، نوشتن پورتال مشتریان سروینا ، فروشگاه اینترنتی ) بر عهده شرکت افق باشد بی شک تمام تلاش خود را در جهت بهبود و بهتر شدن خدمات ارائه شده به شرکت سروینا را به کار خواهیم بست که این امر سبب ماندگاری و رضایت مندی مشتری از شرک افق می باشد .

شروع پروژه طراحی وب سایت سروینا در تهران از سالها پیش انجام گردیده است . اما در سال 1389 شرکت سروینا در خواست طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی را نمود که با توجه به عدم وجود فروشگاه بزرگ اینترنتی معروف در ایران نقطه شروع خوبی برای شرکت افق بود که اولین فروشگاه اینترنتی خود را برای این مجموعه راه اندازی نماید . فروشگاه اینترنتی با توجه به وجود نرم افزارهای آن زمان طراحی شده است ولی با این وجود فروشگاه  دارای نماد الکترونیکی و درگاه پرداخت آنلاین از همان بدو شروع فروش اینترنتی می باشد و شما می توانید از محصولات آرایشی بهداشتی این فروشگاه اینترنتی به آدرس (www.servina.ir) خرید آنلاین انجام دهید .

سایت سروینا در کنار وب سایت اطلاع رسانی و فروشگاه اینترنتی دارای پورتال مشتریان و پورتال کارمندان می باشد که جهت استفاده مجموعه سروینا برنامه نویسی شده است .

طراحی وب سایت
طراحی وب سایت

شرکت افق با سال ها تجربه در طراحی و برنامه نویسی در تهران ، خدمات بسیاری را در زمینه های طراحی وب سایت ، طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، برنامه نویسی تحت وب ، برنامه نویسی پورتال ، برنامه نویسی ویندوزی ، نرم افزارهای مدیریت مطب و کلینیک ، نرم افزار های مدیریت کلینیک ترک اعتیاد و خدمات دیگر به مشتریان خود ارائه نموده است که از آن ها می توان به طراحی وب سایت سروینا ، طراحی وب سایت موسسه آموزش عالی آزاد گفتگو ، طراحی وب سایت موسسه راه ابریشم ، طراحی وب سایت شرکت نیلپر ، وب سایت جلیس ، طراحی وب سایت برق صنعت سالار ، طراحی وب سایت ایران پخش و … اشاره نمود .

البته در بخش های مربوط به هرکدام از سایت ها توضیحات کامل داده خواهد شد و شهروندان و مشتریان عزیز در تهران می توانند با مراجعه به وب سایت در خواست مشتری یا تماس تلفنی از مشاوران و کارشناسان مجرب افق بهره مند شوند، بطور یقین شرایط تصمیم گیری به مشتریان بعد از مشاوره حضوری خیلی راحت تر و بهتر خواهد بود . تلاش مجموعه افق همیشه ارائه بهترین و دقیق ترین اطلاعات و دانش روز در زمینه طراحی وب سایت و برنامه نویسی برای مشتریان خود در تهران است . شرکت افق همیشه در خدمت شما همواره در کنار شما و همگام با شما خواهد بود .

مشتری های ما

به وب سایت شرکت افق IT خوش آمدید...

1-1
4
3
2
5
6-1
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت OFOGHIT محفوظ می باشد..