درباره شرکت افقIT

نوشته شده توسط :مدیر وب سایت افق درمرداد ۱۸, ۱۳۹۵

تاریخچه شرکت

شرکت پیشگامان افق تات در سال 1380 با هدف فعالیت در زمینه برنامه نویسی ویندوزی و برنامه نویسی با زبانهای  C, C++, C#, Java, JavaScript, Perl, PHP, SQL , Visual Basic

شروع به فعالیت نمود ، در سال 1388 با مدیریت مهندس رضا محمود زاده و همکاری مهندس فرهاد بنی انسان جهت گسترش خدمات و محدوده کاری شرکت ، وارد فعالیت در زمینه طراحی وب سایت گردید.

با توجه به گسترش روز افزون اینترنت در سراسر دنیا ، نیاز به داشتن یک وب سایت جهت اطلاع رسانی و فروشگاه اینترنتی و … برای شرکتها ، نهادها ، ارگانهای مختلف ، اشخاص حقیقی و حقوقی ، فروشگاهای مختلف و … در اولویت مجموعه های مختلف قرار گرفت.

شرکت افق it با درک هدف و نیازمندی مشتریان برای داشتن یک وب سایت  راهکارهای مختلفی را در زمینه طراحی وب سایت ارائه می نمایید.به طور یقین هدف و نیازمندی مشتریان تنها با ارائه یک پروژه طراحی وب سایت قوی و متفاوت نسبت به دیگر وب سایتها از طرف افق it باعث رضایت مندی و ماندگاری مشتریان عزیز بوده و خواهد بود.

شرکت طراحی وب سایت افق it باسالها تلاش و تلفیق دانش علمی و تجربه کاری در زمینه وب سایت و برنامه نویسی خدمات شایانی را به مشتریان خود عرضه نموده است.همواره شرکت افق it در کنار همه مشتریان بوده و پشتیبانی خدمات خود را به نحو احسن انجام داده است.هم اکنون مجموعه های مختلف از خدمات افق it بهره میبرن و از انجام پروژه توسط افق it رضایت کامل دارند.این امر فقط با داشتن دانش روز در زمینه طراحی وب سایت و برنامه نویسی ، صداقت کاری ، تعهد انجام وظایف ، پشتیبانی محقق گردیده.

امروزه اولین گام برای  معرفی فعالیت و برندسازی داشتن وب سایت میباشد همه مجموعه ها و اشخاص برای معرفی خود و خدمات یا محصولات باید وب سایتی در خور نام و شان مجموعه داشته باشند و عدم نداشتن وب سایت مسلما زیان های شدیدی را متوجه آنها خواهد نمود.برای طراحی وب سایت راهکارهای متفاوتی وجود دارد که شرکت افق it با توجه به خواسته ، نیاز و هزینه مشتریان این راهکارها را ارائه مینماید.

همواره کارشناسان فنی شرکت افق it با سالها تجربه کاری در طراحی وب سایت کمک شایانی در انتخاب مشتریان برای تعیین ماهیت وب سایت خود دارد و مشتریان طراحی وب سایت با کمک گرفتن از آنالیز دقیق کارشناسان میتوانند بهترین انتخاب را برای طراحی وب سایت  داشته باشند.مشاوران طراحی وب سایت شرکت افق it پس از دریافت اولیه درخواست مشتریان طراحی وب در صورت درخواست مشتریان به صورت حضوری در محل مشتری نسبت به ارائه نتایج آنالیز طراحی وب سایت اقدام می نمایند.مشتریان طراحی وب سایت میتوانند با بررسی راهکارها و هزینه های متفاوت اقدام به عقد قرارداد طراحی وب سایت با شرکت افق it نمایند.

با عقدقرارداد طراحی وب سایت گروه طراحی و تیم برنامه نویسی همراه با گروه گرافیست و دیگر همکاران شرکت افق it با توجه  به ماهیت سایت و اطلاعات مشتری ، لوگو ،رنگ سازمانی و …پروژه طراحی وب سایت را آغاز می نمایند.پیگیری های مدام برای گرفتن اطلاعات سایت آغاز و پس از دریافت از مشتری در اختیار گرافیست جهت طراحی اسلاید شو و تصاویر مرتبط به وب سایت مشتری قرار می گیرد و همزمان با آن تیم طراحی و برنامه نویسی نیز شروع به طراحی قالب وب سایت و امکانات مورد نیاز وب سایت مشتریان می نمایند.

برنامه نویسی و طراحی وب سایت طبق خواسته مشتریان نخستین گام میباشد که شرکت افق it با بررسی درخواست و با استفاده از دانش روز مجموعه خود وبسایت را تا مرحله آزمایشی طراحی و آپلود مینماید تا کارفرما نسبت به انجام کار اطمینان داشته باشد.سپس  پروژه طراحی وب سایت در مرحله دوم قرار می گیرد.

پس از آپلود سایت در مرحله آزمایشی کارفرما در مدت زمان 4روزکاری نسبت به ارایه تمامی اصلاحات و ایرادات سایت اقدام می نمایید تا شرکت افق it نسبت به اصلاح و تحویل سایت در مرحله سوم اقدام نماید.

شرکت افق it پس از انجام اصلاحات و ایرادات سایت جهت تحویل وب سایت اقدام به آموزش بروز رسانی و موارد مورد نیاز وب سایت به مشتری می نماید آموزش بروز رسانی در محل شرکت افق it می باشد و مشتری میتواند جهت آموزش طراحی وب سایت  بصورت رایگان  در 3 جلسه حضور یابد.

دیدگاه ها

    نمایندگی باطری خودرو

    سلام.وبسایت خیلی خوبی دارید.دست گلتون درد نکنه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشتری های ما

به وب سایت شرکت افق IT خوش آمدید...

1-1
4
3
2
5
6-1
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت OFOGHIT محفوظ می باشد..