سئو وب سایت نوین تعمیرات

وب سایت نوین تعمیرات ، مرکز تعمیرات انواع دوربین دیجیتال در سال 94 شروع گردید . در توضیح اجمالی مراحل و روند رو به رشد طراحی وب سایت ، آنالیز و تحلیل کلمات درخواستی جهت SEO و بهینه سازی وب سایت و چگونگی رسیدن به جایگاه فعلی یعنی 40-50 کلمه مرتبط با تخصص تعمیرات و خدمات دوربین های دیجیتال بازگو خواهیم کرد .

طراحی وب سایت حرفه ای

پس از تماس های مکرر و پی گیری های گروه بازاریابی و فروش طراحی وب سایت شرکت افق ، جلسه ای با حضور کارشناس و مشاور طراحی وب سایت شرکت افق ، مهندس فرهاد بنی انسان و مدیریت تعمیرگاه دوربین نوین ، مهندس فرزاد قاسمی تشکیل گردید . در ابتدا با توجه به اینکه طراحان وب سایت شرکتی که کار طراحی وب سایت مجموعه نوین تعمیرات را انجام داده بودند نتوانسته بودند رضایت مهندس قاسمی را جلب نمایند ، کارشناس طراحی وب سایت با آنالیز دقیق . ارائه مشاوره و راهکار به صورت صادقانه و تخصصی توانست اعتماد مهندس قاسمی را جلب نماید . پس از بررسی و آنالیز وب سایت مشخص گردید دامنه بنام شخص دیگری ثبت گردیده و شخص طراح با استفاده از این موضوع موجبات نارضایتی را ایجاد نموده بود .

سرانجام پس از ارائه مشاوره و راهکارهای گوناگون تصمیم بر این گردید وب سایت و تمامی هزینه هایی که برای طراحی وب سایت و بهینه سازی سئو کرده بودند را نادیده بگیرند و دامنه جدید www.novintamirat .com  پس از بررسی موارد تخصصی جهت ثبت دامنه مورد تایید و ثبت گردید .

گروه طراحی وب سایت شرکت افق پس از بررسی قالب های موجود و با در نظر گرفتن ماهیت کار تعمیرات دوربین شروع به طراحی وب سایت نوین تعمیرات نمودند .

پس از گذشت چند روز مراحل اولیه طراحی ، وب سایت جهت ارائه به مشتری گرامی آماده گردید . پس از تایید وب سایت توسط مهندس قاسمی مراحل تکمیل پروژه طراحی وب سایت شروع گردید با تلاش تیم طراحی و برنامه نویسی وب سایت افق در چند روز سایت تکمیل و در مسیر اصلی قرار گرفت .

سئو سایت نوین تعمیرات

مراحل شروع سئو سایت نوین تعمیرات به دلیل بالا بودن کلمات کلیدی و رقابت زیاد همکاران خدمات و تعمیرات دوربین به زمان زیادی نیاز داشت . در 3 روز کاری تیم آنالیز SEO سایت شرکت افق با ارائه کلمات سئو وب سایت نوین به مهندس قاسمی خواستار تایید کلمات SEO  سایت شدند . پس از چندین مرحله اصلاح کلمات سئو جدولی که شامل بیش از 50 کلمه کلیدی SEO  بود مورد تایید قرار گرفت تا تیم سئو افق ، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو  را شروع نمایند و  گزارش کار به صورت هفتگی و ماهیانه ارائه گردد.

کلمات SEO سایت نوین تعمیرات

کلمات کلیدی سئو سایت باید مرتبط با تخصص مجموعه مشتری و ماهیت سایت مرتبط باشد ، با درنظر اینکه گوگل (google)  در الگوریتم های خود جهت SEO ، 18 کلمه را بیشتر قبول نمی کند اما با ترفند هایی و با استفاده از معیارهای دیگر گوگل کلمات بیشتری را می پذیرد ، کلمات کلیدی مانند تعمیرات دوربین (صفحه اول گوگل) ، تعمیر لنز (صفحه اول گوگل) ، تعمیرات دوربین دیجیتال (صفحه اول گوگل) ، تعمیرات دوربین عکاسی (صفحه اول گوگل) ، تعمیرگاه لنز (صفحه اول گوگل) ، تعمیرات انواع دوربین (صفحه اول گوگل) ، تعمیر دوربین سامسونگ ، تعمیر دوربین کانن ، تعمیرات دوربین نیکون و …. در اولویت کاری تیم بهینه سازی و آماده سازی پستر وب سایت جهت SEO  قرار گرفت . پس از 15 روز بهینه سازی و آماده سازی بستر وب سایت جهت SEO گزارش اولیه از روند و جایگاه کلمات SEO به مهندس قاسمی ارائه گردید ، لازم به توضیح است که شرکت افق در شروع بهینه سازی وب سایت SEO یک ماه به صورت رایگان مراحل آنالیز  کلمات SEO ، بستر سازی سایت جهت SEO و کار روی کلمات SEO  را بصورت روزانه و مداوم برای نوین تعمیرات و تمامی مشتریان طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت انجام می دهد تا بتواند حسن نیت خود را به ثبات رساند و سبب جلب رضایت مشتریان گرامی گردد .

با ارائه گزارش سئو بصورت 15 روز یکبار در ماه اول 2 گزارش سئو حضور مهندس قاسمی ارسال گردید . همه مراحل انجام سئو به صورتی است  که هر زمان که مشتری مایل به گرفتن گزارش سئو یا گزارش کاری از روند پروژه SEO باشد ، شرکت افق در اولین فرصت آماده ارائه آن به مشتریان عزیز می باشد .

با توجه به اینکه زوم نمودن بر روی کلمات تک کلمه ای یا دو سیلابی در پروژه سئو ما را از گرفتن نتیجه و شروع SEO دور می سازد ، در زمان فعلی هیچ شخص یا شرکتی که پروژه طراحی و برنامه نویسی وب سایت انجام می دهد نمی تواند تضمین نماید که یک وب سایت در یک روز در یک سال با کلمات تک کلمه یا دو سیلابی در صفحات اول گوگل قرار گیرد . اما تخصص همرا ه با تلاش و پیگیری اصولی SEO  می توان یک وب سایت را از صفر به جایگاه عالی در موتورهای جستجو رساند .

اهداف SEO :

در بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو 2 هدف وجود دارد :

  • رسیدن به فروش بیشتر محصولات یا خدمات
  • رسیدن به جایگاه عالی در گوگل و فروش بیشتر

اگر هدف ما از سئو افزایش رنک جهانی می باشد نیازی به بهینه سازی وب سایت نیست و شرکتهای بسیاری امروزه با ترفندهای مانند google adwords سبب افزایش غیر اصولی رنک جهانی وب سایت می شوند . درست است که این عمل سبب افزایش رنک می شود و مشتریان به وب سایت مراجعه می کنند اما چون هدف گوگل و  دیگر شرکتها از بازاریابی و فروش به بالاترین قیمت می باشد با گذشت زمان و تمام شدن تعداد کلیک ها ی بازدید شرکت با افزایش قیمت پروژه سئو به هدف خود می رسد . و مشتری سئو پس از چند بار هزینه هنگفت و منطقی نبودن هزینه SEO گوگل از اینکار منصرف می شود و اینکار باعث می شود که رنک جهانی سایت با سرعت زیادی افت نماید تا جایی که گوگل این وب سایت را تا 3 ماه با کلمات درخواست شده جهت SEO به کاربران معرفی نمی کند و عملا اگر ازاین روش ها استفاده کنیم شاهد شکست پروژه SEO خواهیم بود .

شرکت افق انجام سئو نوین تعمیرات را پس از یکسال به جایگاهی ثابت در رنک جهانی الکسا رساند و سئو سازی وب سایت سبب گردید که مشتریان بیشتری به وب سایت مراجعه و از خدمات نوین تعمیرات بهره مند شوند .

جایگاه فعلی کلمات سئو سایت نوین تعمیرات حدود 40 تا 50 کلمه در صفحه اول گوگل می باشد و این همکاری همچنان ادامه دارد و انجام پروژه سئو به صورت برد-برد انجام می گردد . در روزهای آینده شاهد تحولات بیشتری در سایت  و طراحی جدید  و فروشگاه اینترنتی دوربین نوین تعمیرات خواهیم بود .

شما می توانید برای مشاهده تعدادی از کلمات بهینه شده سایت نوین تعمیرات روب آن کلیلک کنید و در صفحه گوگل لینک سایت نوین تعمیرات را مشاهده نمایید .

مشتری های ما

به وب سایت شرکت افق IT خوش آمدید...

1-1
4
3
2
5
6-1
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت OFOGHIT محفوظ می باشد..