سئو شرکت ایران پخش

یکی از بزرگترین و قدرترین شرکت ها در زمینه مصالح ساختمانی شرکت پخش مصالح ساختمانی ایران پخش است. امروزه سایت این شرکت نیز بسیار گسترده است و به عنوان مرجع در زمینه فعالیت خود مورد اسنفاده قرار می گیرد اما چگونه به این جایگاه دست یافت ؟ و بهینه سازی SEO وب سایت شرکت ایران پخش چه مسیری را طی نمود ؟

iranpakhsh

بهینه سازی وب سایت ایران پخش در سال 94 آغاز گردید . پس از چندین جلسه مشاوره طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت (SEO) بررسی های لازم جهت شروع پروژه بهینه سازی وب سایت انجام گردید.

تیم SEO شرکت افق موارد زیر را در راستای شروع پروژه بهینه سازی وب سایت آغاز نمود :

  1. بررسی وضعیت سایت از نظر طراحی و برنامه نویسی
  2. آنالیز موقعیت وب سایت در موتورهای جستجوگر
  3. بررسی رنک جهانی وب سایت
  4. بررسی شرایط ثبت دامنه وب سایت
  5. بررسی هاست خریداری شده و شرایط و امکانات هاست وب سایت

پس از چند روز بررسی و آنالیز وضعیت سایت تیم SEO شرکت افق نتیجه را به شرکت ایران پخش اعلام نمود که باید کارفرما نسبت به انتقال دامنه بنام شخص آقای مهدی اردوخانی انجام شود و هاست مورد تایید کارشناسان SEO شرکت افق نبود .

 کلمات ارائه شده توسط شرکت ایران پخش از نظر کلمات کلیدی جهت SEO کاربردی کاربران اینترنت مورد تایید قرار نگرفته بود . پس از جلسه ای دوباره همه موارد پیشنهادی مورد تایید قرار گرفت و بهینه سازی وب سایت شرکت ایران پخش شروع گردید .

اولین گام جهت SEO طراحی وب سایت با الگوریتم های درخواستی گوگل جهت SEO می باشد که تیم طراحی وب سایت افق به نحو احسن و با دقت کامل طراحی وب سایت ، برنامه نویسی و بستر سازی جهت SEO سایت را انجام دادند و پس از طراحی وب سایت و تایید سایت از طرف کارفرما گام دوم که مهمترین بخش انجام پروژه SEO بود آغاز گردید و گروه بهینه سازی افق از طریق روش های تخصصی و تجربه کاری خود بسترسازی SEO را انجام دادند و پس از تلاش و پشتکار همکاران ، وب سایت شرکت ایرانپخش  به کلمات 4 سیلابی  مانند : “خرید و فروش سیمان ساوه” ، “پخش سیمان عمده در تهران” و دیگر کلمات 4 سیلابی که وضعیت خوبی را در سرچ گوگل داشتند در صفحات اولیه گوگل قرار گرفت .

با توجه به اینکه SEO زمان و هزینه بر می باشد ، مشاوران طراحی وب سایت شرکت افق در جلسات مشاوره کارفرما را از این نظر توجیه و اطلاعات درست و دقیق را در مورد SEO ، بهینه سازی وب سایت و … به مشتریان وب سایت ارائه نمودند .

هزینه یک ماه اول بهینه سازی در پایان ماه اول دریافت می گردد و تا 6 ماه این روند ادامه خواهد داشت و مشتری با بررسی نتیجه گزارشات SEO که بصورت هفتگی ارائه می گردد و دیدن وضعیت سایت در موتورهای جستجوگر نسبت به پرداخت هزینه SEO اقدام می نمایند .

پس از انجام موفق بهینه سازی وب سایت (SEO) شرکت ایران پخش و بهتر شدن وضعیت فروش ، این شرکت خواستار طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت با کلمات جدید گردید . طی جلسه ای که با مشاوران طراحی وب سایت افق و مسئولان IT شرکت انجام گردید توافقات لازم جهت شروع پروژه جدید طراحی وب سایت و بهینه سازی(  SEO) انجام گردید .

iranpakhshtg

طراحی وب سایت جدید www.iranpakhshtg.com و بهینه سازی وب سایت طی 20 روز تلاش توسط طراحان وب سایت و برنامه نویسان افق انجام شد و هم اکنون این سایت نزدیک به 40 کلمه مختلف ایندکس (index) شده در گوگل دارد که برخی از کلمات لینک اول صفحه و صفحات اول گوگل می باشد .

با توجه به اینکه در ایران متاسفانه روش های غیر تخصصی و غیر اصولی برای SEO انجام می گیرد که این سو استفاده از ناشی از ضعف دانش مشتریان وب سایت می باشد . متاسفانه همین امر منجر به بدنامی و ذهنیت بد مشتریان وب سایت نسبت به همه طراحان وب سایت و برنامه نویسان کشور گردیده است .

وظیفه همه ما طراحان و برنامه نویسان ایجاد اعتماد سازی و برگرداندن ذهنیت مشتریان و افراد نسبت به طراحی و برنامه نویس وب سایت می باشد که می تواند کمک زیادی به روند اقتصادی و پیشرفت طراحی و برنامه نویسی گردد .

ایران پخش صفحه اول گوگل

مشتری های ما

به وب سایت شرکت افق IT خوش آمدید...

1-1
4
3
2
5
6-1
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت OFOGHIT محفوظ می باشد..