طراحی وب سایت و سئو

تفاوت سایت اطلاع رسانی و فروشگاهی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
توجه داشته باشید که عنوان فروشگاهی گویای عمده اختلاف اینگونه پلتفرم ها با انواع دیگر وب سایت های معرفی محصولات است اما تمرکز ما روی این سوال دقیق تر است
 
فرق وب سایت فروشگاهی با یه وب سایت شرکتی-کاتالوگی چیست؟
 
در وب سایت های شرکتی که امروزه بسیاری از شرکت ها دارا می باشند از ساختار برگه های برای معرفی محصولات استفاده میشود یعنی برگه های معرفی محصولات به طور خاص برای معرفی محصول طراحی نشده اند و صرفا امکان افزودن توضیحات و عکس به صورت دستی را برای شما فراهم می کنند. اما در یک فروشگاه اینترنتی برگه های خاص محصول به شما امکان ایجاد گالری های زیبا از محصولات؛ قیمت گذاری ؛ موجودی انبار ؛ ارتباطات بین محصولات ؛ ویژگی های محصولات که بعدا به شکل فیلتر در اختیار مشتری قرار میگیرد را داراست. البته این تنها بخشی از امکانات وب سایت های فروشگاهی است.
 
از جمله مهمترین بخش های یک وب سایت فروشگاهی داشبورد های مدیریتی است که میزان فروش ، لیست مشترین ، گزارشات موجودی انبار و غیره را در اختیار شما قرار خواهد داد.
 
یکی از مهمترین تفاوت های طراحی سایت های فروشگاهی با سایر سایت ها نحوه ی مدیریت این سایت ها می باشد. معمولا چون در این نوع سایت ها محصولات دارای تغییرات زیادی هستند (چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ نوع کالا) و شاید شما هر روز نیاز به بروز کردن محصولات و قیمت های آن ها داشته باشید لزا سایت های فروشگاهی نوعی طراحی می شوند که مدیریت آن ها بسیار ساده بوده ودغدغه های مدیریتی کمتری دارند.

عضویت در خبرنامه

درباره پیشگامان افق

پیشگامان افق با بکارگیری جدیدترین فناوری ها و  راهکارها در زمینه بهینه سازی وب سایت، افزایش ترافیک سایت و ارتقاء رتبه بندی در موتورهای جستجو همواره در این صنعت جزو برترین ها بوده است . 

برچسبهای محبوب

برچسبی پیدا نشد.

پیشگامان افق

پیشگامان افق با بکارگیری جدیدترین فناوری ها و  راهکارها در زمینه بهینه سازی وب سایت، افزایش ترافیک سایت و ارتقاء رتبه بندی در موتورهای جستجو همواره در این صنعت جزو برترین ها بوده است . 
همواره با ارائه مشاوره و خدمات متنوع در زمینه بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی و فروش از طریق اینترنت به بهبود وضعیت کسب و کار شرکت ها و اشخاص در تمامی زمینه ها نموده و حضور فعال در انجام پروژه ها در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای کاربردی تحت وب داشته است . 

اطلاعات تماس

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 
شماره تماس : 
02122535167
ایمیل : 
    web mobile  

نقشه شرکت

© شهریور 92 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت OFOGHIT محفوظ می باشد .