طراحی وب سایت و سئو

مزایای طراحی وب سایت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
داشتن یک وب سایت برای شرکت شما مزایای بسیار زیادی به همراه دارد که در زیر به برخی از مهم ترین مزایای داشتن وب سایت آنها اشاره می شود :
 
اطلاع رسانی : وب سایت یک شرکت مانند کاتولوگ آن شرکت می باشد . اما با مزایای فراوانتر نسبت به آن . کاتولوگ شامل تصاویر و متون برای معرفی خدمات شرکت می باشد . اما سایت دارای قابلیت هایی چون متن ، تصویر ، فیلم ، فایل صوتی ، انیمیشن و ... می باشد . بنابراین امکان اطلاع رسانی جامع و با محتوای جذاب تر را می دهد . چاپ هر نسخه از کاتولوگ هزینه بالایی دارد اما برای سایت فقط یک بار هزینه می کنید و امکان ارتقاء آن هم وجود دارد . اطلاع رسانی از مزایای داشتن وب سایت در مرحله اول می باشد که این مرحله با طراحی سایت برطرف میشود .
بازاریابی : موتورهای جستجو بدون هیچ نوع هزینه ای برای شما بازاریابی می کنند . ربات های جستجو سایت شما را پیدا می کنند و هر کاربری که به دنبال محصولات ، اطلاعات و خدمات ارائه شده هماهنگ با سایت شما باشد به سمت شما هدایت می شود که از مهم ترین مزایای داشتن وب سایت به حساب می آید . میزان بازدید افراد هدایت شده به سایت شما به عوامل زیادی چون سئو سایت بستگی دارد .
ایجا قابلیت های جدید : با داشتن وب سایت وارد عرصه تجارت الکترونیک می شوید و می توانید از امکانات طراحی وب سایت استفاده کنید . از مهم ترین این قابلیت ها می توان به تبلیغات اینترنتی ، تبلیغات در موتورهای جستجو ، تبلیغات کلیکی ، تبادل بنر و لینک اشاره کرد .
در دسترس بودن : شما می توانید در تمامی ساعات شبانه روز و حتی روزهای تعطیل محصولات و خدمات خود را در اختیار کاربران قرار دهید و آن ها اطلاعات مورد نیاز را در مورد شرکت بدست آورند .
فعالیت در خارج از مرزها : شما می توانید با داشتن یک سایت چند زبانه در خارج از مرزها هم فعالیت داشته باشید و تجارت خود را گسترش دهید این یکی از مزایای داشتن وب سایت می باشد که به غیر از طراحی حرفه ای سایت کار دیگری نمی شود انجام داد 
درآمدزایی : میزان سودآوری و درآمدزایی سایتها به نوع سایت و اهداف آن بستگی دارد . امروزه شرکت های بسیاری هستند که از طریق سایت فعالیت می کنند و عمده در آمد آن ها از طریق طراحی وب سایت و مشتریان آن للاین است . بسیاری از شرکت های در حال ورشکستگی حتی با راه اندازه وب سایت توانسته اند بقای خود را تضمین نمایند. زیرا تعدد فروش آنها به این طریق چندین برابر شده است. همچنین این تعداد مشتری در صورت رضایت از کیفیت محصولات برای شما ابزار تبلیغاتی خواهند شد و در طول زمان اندکی محصولات شما در کل یک شهر یا حتی کشور و یا حتی جهان معرفی خواهد شد.

عضویت در خبرنامه

درباره پیشگامان افق

پیشگامان افق با بکارگیری جدیدترین فناوری ها و  راهکارها در زمینه بهینه سازی وب سایت، افزایش ترافیک سایت و ارتقاء رتبه بندی در موتورهای جستجو همواره در این صنعت جزو برترین ها بوده است . 

برچسبهای محبوب

برچسبی پیدا نشد.

پیشگامان افق

پیشگامان افق با بکارگیری جدیدترین فناوری ها و  راهکارها در زمینه بهینه سازی وب سایت، افزایش ترافیک سایت و ارتقاء رتبه بندی در موتورهای جستجو همواره در این صنعت جزو برترین ها بوده است . 
همواره با ارائه مشاوره و خدمات متنوع در زمینه بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی و فروش از طریق اینترنت به بهبود وضعیت کسب و کار شرکت ها و اشخاص در تمامی زمینه ها نموده و حضور فعال در انجام پروژه ها در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای کاربردی تحت وب داشته است . 

اطلاعات تماس

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 
شماره تماس : 
02122535167
ایمیل : 
    web mobile  

نقشه شرکت

© شهریور 92 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت OFOGHIT محفوظ می باشد .